Gelin Telim Olmadan Asla

Merhaba ben Begüm, Vanilya Dizayn'ın kurucu ortaklarından biriyim. Size yıllar önce bu işe ilk başlama motivasyonum olan blog yazımı sizinle paylaşmak istiyorum.

"Telli duvaklı gelin olmak diye bir deyim var madem o zaman hakkını vermek lazım değil mi...

Beni bıraksalar 40lar, 50ler, 60larda yaşardım hatta 20ler, 30lar bile olur. Ama en fazla 70ler olsun nolur ya... Ben sevmiyorum 80ler, 90lar, 2000leri... Ben dünyaya çok geç gelmişim buraya ait değilim geri götürün beniiiiiiiiii :)))
.
Bu kadar geçmişe hayran biri olarak tabi ki düğünde de az da olsa böyle küçük detaylar olsun istedim. Bu detaylardan ilki gelin teli...

Gelin telini piyasada çok araştırıp sormama rağmen bulmanın zor olduğunu anladım. Çünkü gelin teli yerine tel kırma teli satmaya çalışıyorlar ki ikisi birbirine benzer görünse de farklı teller aslında... Aslında bu kadar zor olacağını düşünmemiştim. Google'da arratığımda perakende satış yapan bir firma bulamadım.Daha sonra olmadığını öğrendim. Toptan satış yapan bir fabrikadan rica minnet bir tane alabildim.

Bu arada bir dip not; gelin teli makarayla değil çile ile satılıyor. Almak isteyen olursa aklınızda bulunsun makarayla satılan gelin teli değil..."

gelin teli gümüş

Şimdi bu iş çok kolay. Hemen tıklayın Vanilya Dizayn'dan satın alın: Gelin Teli Çeşitleri

Kaynak: http://begumgokden.blogspot.com.tr/2012/06/gelin-telim-olmadan-asla.html